Assassin Olomouc

Přihlášení

zapomenuté heslo

Kalendář

 • Registrace
  5. února - 27. února 2020
 • Pohovory u Společnosti
  3. - 4. března 2020
 • Nultá schůze Donů
  11. března 2020
 • Start hry
  12. března 2020

 • Druhá vlna registrace
  17. září - 8. října 2020
 • Doplňkový pohovor u Společnosti
  12. nebo 13. října 2020
 • Schůzka Donů
  14. nebo 15. října 2020
 • Start hry
  17. října 2020
 • Mezihra
  3. listopadu 2020
 • Konec hry
  20. listopadu 2020

Aktuality


0. schůze Donů

11. března 2020

Padrino Sornione zahájil schůzku, představil všechny členy Vedení, uvítal Dony, Donnu a jednoho Consiglieri. Poté se postupně všichni zástupci Famiglií představili a předali Společnosti své dary.


Bolzano
Po smrti otce Dona Vito Bolzano se jeho adoptivní syn odebral hledat štěstí jinam. Biologická rodina Dona Bolzano je z Japonska, proto se on věnuje zejména informačním technologiím. Jeho Famiglie se mimo výpočetní techniku zabývá také pěstování vína.

Incorruttibile
Rodina pochází z Itálie, kde se intenzivně podílí na ovládání politické sféry, ve které má velký vliv. Don je ale dle překladu neúplatný. Po vstupu do Evropské unie se Famiglie Incorruttibile infiltrovala také do Evropského parlamentu.

Speranza
Famiglie, která je původem ze severní Itálie, začala podnikat na začátku 20. století ve výrobě destilátů. V roce 1911 vznikla její vlajková loď - vodka Spernaza. V časech prohibice ve 20. letech významně vyváželi lihoviny za oceán. Po příchodu do tehdejšího Československa se začala Famiglie více věnovat péči o lesy.

Sarchio
Rodina zdědila rozsáhlou oblast vinic na jihu Itálie. Jelikož se ale spousta jiných tehdejších mafiánských klanů věnovala stejné komoditě, přeorali všechny vinice na bramborová pole a začali ve velkém produkovat hranolky, brambůrky nebo alkohol. Zároveň je Famiglie Sarchio schopná na nenápadných zaoceánských lodích s bramborami ukrýt i rozměrné předměty.

Pipistrello
Don hrdě přiznal, že je rodákem z Česka a že se jeho rodina zaobírá právem, nemovitostmi, pomocí s vymáháním dluhů nebo případně přemlouváním státních zástupců. Famiglie Pipistrello si občas ráda pořídí i nějaký ten podnik v zábavním průmyslu.

Silenzio
Consiglieri představil svou rodinu jako společnost, která se již "pár let" zabývá prodejem vína, distribucí zbraní nebo politikou. Famiglie Silenzio také tiše vlastní několik podniků.


Dále byly vysvětleny další podrobnosti ke schůzkám Donů nebo herním principům. Po dobu konání mimořádných opatření Vlády ČR bude v systému u hráčů dostupná informace o poloze, pokud se nebudou dlouhodobě vyskytovat v Olomouci. Do pravidel byly přidány podrobnosti o Skillech. Během čtvrtka se objeví informace o získávání odměn za vraždy, Skilly, registrační životopisy a další aktivity během hry. Taktéž bude přidána sekce odměn.

V průběhu hry se budou konat až dvě společenské události, které mohou připravit samy Familgie. Donové mohou poslat Vedení do pondělka až dva návrhy. Vítězné se uskuteční pod záštitou Společnosti s možností zisku různě vysoké odměny. Na příští schůzi Donů se bude konat pokerový turnaj.